KS2 SATs Grammar, Punctuation and Spelling 10-Minute Tests

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 230 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

KS2 SATs Grammar, Punctuation and Spelling 10-Minute Tests koupíte na Knihydobrovsky.cz
Knihydobrovsky.cz
230 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
The 10-Minute Tests are short, timed tests designed to consolidate skills and build speed and confidence as children approach the SATs. KS2 SATs Grammar, Punctuation and Spelling 10-Minute Tests contains eighteen grammar and punctuation tests and ten spelling tests.

Zobrazit celý popis
Výběr knih autorů Sims Schofield , Carol Matchett

Zobrazit všechny knihy autora Sims Schofield, Carol Matchett
Výběr knih vydavatele Schofield a Sims Ltd

Zobrazit všechny knihy vydavatele Schofield a Sims Ltd
Naše tipy


Psychologie peněz
Umět zacházet s penězi není nutně otázka toho, co všechno víte. Důležité je, jak se chováte. Jenže vštípit lidem – dokonce i těm opravdu chytrým – správné vzorce chování není snadné. K penězům, investování, osobním financím a podnikatelskému rozhodování se obvykle přistupuje, jako by to byly exaktní disciplíny, kde nám data a vzorce přesně řeknou, co dělat. Ve skutečném světě se ale lidé nerozhodují nad tabulkou v Excelu, nýbrž u večeře nebo na firemní poradě, kde se jejich dosavadní životní zkušenosti a jedinečný pohled na svět splétají s egem, ješitností, marketingem a pokřivenými podněty. V knize Psychologie peněz nabízí uznávaný autor Morgan Housel dvacet krátkých pojednání o tom, jak lidé uvažují o penězích, a učí nás, jak se v tomto veledůležitém tématu lépe vyznat.