Laboratorní diagnostika monoklonálních gamapatií

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Laboratorní diagnostika monoklonálních gamapatií koupíte na Martinus.cz
Martinus.cz
446 Kč
Není skladem

Krátký popis
Tato kniha shrnuje možnosti laboratorních vyšetřovacích postupů pro diagnostiku monoklonálních gamapatií. Publikace je určena laborantům a odborným pracovníkům v laboratorních metodách; neměla by chybět v knihovnách odborníků, kteří se v rámci své specializace setkávají s pacienty trpícími monoklonálními gamapatiemi. Do publikace budou zařazeny fotografie preparátů pořízené na Ústavu laboratorní medicíny, Oddělení klinické biochemie Fakultní nemocnice Ostrava, některé části díla budou vycházet s již opublikovaných vědeckých prací.
Výběr knih vydavatele Ostravská univerzita

Zobrazit všechny knihy vydavatele Ostravská univerzita
Naše tipy


Kořist
V nehostinných podmínkách islandské ledové pustiny se ztratí čtyřčlenná skupinka turistů. Co je přimělo vyrazit za tak drsných podmínek zcela mimo civilizaci? A proč opustili bezpečí srubu takřka nazí? Záchranářka Johanna a její kolegové z pátracícho týmu jsou povoláni do akce a narážejí na velice podivné stopy.Na osamocené radarové stanici na pobřeží Stokksnes mezitím dochází k nevysvětlitelným, hrůzu nahánějícím událostem. Rudá kaluž krve uprostřed nedotčeného sněhu, dětská botička pohřbená desítky let pod zemí, život dobrovolně ukončený v mořských vodách hluboké skalní průrvy.Sníh nepřestává padat a tajemných událostí přibývá, jako by je mrazivé počasí přitahovalo…Po skončení série Freyja & Huldar přichází Yrsa Sigurðardóttir s děsivě obrazným příběhem plným bizarních nevysvětlitelných jevů, zasazeným do nejopuštěnější islandské divočiny, ze které bez ohledu na počasí ucítíte mráz pod kůží.Vychází v překladu Lucie Korecké.