Léčíme česky (česky, ukrajinsky)

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 217 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Dobre-knihy.cz
217 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis
Učebnice je určena nelékařským zdravotnickým pracovníkům, kteří přicházejí do České republiky z Ukrajiny a mají zájem učit se česky. Jejím hlavním cílem je pomoci studentům zvládnout základní slovní zásobu a frazeologii používanou v nemocničním prostředí při komunikaci s pacienty i se zdravotnickým personálem. Je založena na ukrajinštině, aby mohla být využívána jak při samostudiu, tak i v kurzech zdravotnické češtiny. Pro lepší nácvik a porozumění jsou veškeré dialogy a užitečné fráze nahrány, aby studenti měli možnost korigovat svoji výslovnost. S učebnicí lze pracovat od začátku do konce, ale také je možno vybírat jednotlivé kapitoly dle zájmu a potřeb studentů. Na publikaci se podíleli odborníci na výuku češtiny pro cizince, specialisté z oboru ošetřovatelství a rodilí ukrajinští mluvčí. ??? ????????? ??????????? ??? ???????? ???????????, ??? ?????????? ?? ????? ? ??????? ?? ??????????? ? ???????? ??????? ????. ???? ???????? ????? ? ????????? ????????? ????????? ??????? ???????? ?? ????????????, ?? ???????????????? ? ????????? ?????????? ??? ??????????? ?? ? ??????????, ??? ? ? ???????? ??????????. ????????? ????????? ?? ???? ??????????? ???? ??? ????, ??? ???? ????? ???? ??????????????? ?? ??? ???????????? ????????, ??? ? ?? ?????? ??????? ???? ??? ???????. ???? ???? ???????? ??????????? ???? ???????? ?? ???????? ????, ??? ????, ??? ???? ????????? ?????????? ????????? ?????? ?? ????????? ????. ? ??????????? ????? ????????? ?? ?????????? ??? ??????? ?? ?????, ??? ? ????????????? ??????? ??????? ?????????? ?? ?????? ?? ????????? ?????????. ??? ?????? ????????? ????????? ??????? ???? ??? ?????????, ??????????? ? ?????? ?????????????? ?? ????? ??????????? ????.
Výběr knih autora Iveta Čermáková

Výběr knih vydavatele Karolinum

Naše tipy


Publikace: Babička drsňačka - Walliams David. Britského autora dětských knih Davida Walliamse označují kritici za nového Roalda Dahla. Jeho vypravěčsky brilantní příběhy s překvapivou pointou a černým humorem dávají tomuto označení za pravdu. Jako první se k českému čtenáři dostává Babička drsňačka. Vypráví se v ní příběh o předsudcích a toleranci, o překvapivých odhaleních a jedné šíleně troufalé loupeži. Ben je k smrti otrávený, zase má strávit víkend u babičky: "Vždyť je s ní děsná nuda! Se všema starýma je nuda. Telka jí nefunguje, pořád chce jenom hrát scrabble a smrdí kapustou!" Pěkně tvrdý odsudek z úst nezletilce, jenže to ještě Ben netuší dvě věci: 1) Jeho babička kdysi byla proslulou lupičkou šperků. 2) Celý život kula plán, jak ukradnout korunovační klenoty, a teď potřebuje Benovu pomoc! Publikace: Babička drsňačka - Walliams David.