Living as a Christian – Teachings from First Peter

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 357 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Living as a Christian – Teachings from First Peter koupíte na Bookshop.cz
Bookshop.cz
357 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis
In these powerful teachings, A.W. Tozer examines what it means to call oneself a Christian. Through Tozer's incomparable teaching and commentary, 1 Peter becomes a fresh and life-infusing admonition.

Zobrazit celý popis
Výběr knih autorů A.W. Tozer , James L. Snyder

Zobrazit všechny knihy autora A.W. Tozer, James L. Snyder
Výběr knih vydavatele Baker Publishing Group

Zobrazit všechny knihy vydavatele Baker Publishing Group
Naše tipy


Čas vos

Pomsta, nebo odpuštění? Román o moci minulosti a síle květin.

Bára a Ptáčník. Dva lidé, jejichž cesty se protnuly dávno předtím, než se ti dva potkali. Bára je přesvědčená, že její život by byl mnohem šťastnější, kdyby do něj před lety kdosi nezasáhl a nezměnil jeho směr. Minulost už sice nevrátí, ale může se pokusit přepsat ji v paměti lidí. A taky přemýšlí o pomstě. Zatím však vyčkává, zabydluje se v novém domově a sází květiny.

Ptáčník se na rozdíl od ní s minulostí naučil žít. Necítí se ukřivděný, nevadí mu, že ho lidé považují za podivína, ani ho netíží osamělost. K životu mu stačí svoboda, les a pozorování ptáků. Nebo snad ne?

Nový román Aleny Mornštajnové má vše, co její knihy činí tolik oblíbenými: hluboký příběh a uvěřitelné hrdiny, kteří si navzdory osudu krok za krokem vyšlapávají pěšinku ke šťastnějšímu životu.