Luxury Trades and Consumerism in Ancien Regime Paris

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Luxury Trades and Consumerism in Ancien Regime Paris koupíte na Bookshop.cz
Bookshop.cz
4 844 Kč
Není skladem

Krátký popis
Since the 16th century, Paris has been a leading arbiter of taste and a source of luxury goods. This text examines the origins of the luxury trades and their role in the economic development of France and Europe. It uses case studies and examines different perspectives and methodologies.

Zobrazit celý popis
Výběr knih autorů Robert Fox , Anthony Turner

Zobrazit všechny knihy autora Robert Fox, Anthony Turner
Výběr knih vydavatele Taylor & Francis Ltd

Zobrazit všechny knihy vydavatele Taylor & Francis Ltd
Naše tipy


Běs bohů
Běs bohů - John Gwynne

Vyvrcholení oceňované seversky laděné fantasy série Krvopřísežní br Závěrečná bitva o osud Vigrídu se blíží. Varg překonal zkoušky minulosti a stal se uznávaným členem Krvopřísežných, nyní však on i jeho noví druhové čelí své dosud největší výzvě: zabít dračici. br Elva se snaží upevnit svou moc v Snakaviku, kde vzdoruje hrozbám zvenčí i zevnitř, bojuje o prosazení své autority a připravuje se na blížící se válku. Čeká ji však téměř nemožný úkol: zkrotit zuřivost vlčího boha. br Zatímco Biór a jeho válečná družina toužící po boji míří na sever, Gudvarr sleduje vlastní cíl — doufá, že si získá přízeň Lik-Rify a naplní své vlastní ambice. br Všechny cesty vedou do Snakaviku, kde se rýsují linie poslední bitvy — mocného střetu, který otřese samými základy světa a odhalí skutečný běs bohů.