Machiavelli, Marketing and Management

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Machiavelli, Marketing and Management koupíte na Bookshop.cz
Bookshop.cz
1 875 Kč
Není skladem

Krátký popis
This second fascinating and cutting-edge text provides insight into the meaning and interpretation of Machiavelli and his works for management, marketing and political thought and highlights their particular relevance to the manager and policymaker today.

Zobrazit celý popis

Výběr knih vydavatele Taylor a Francis Ltd

Zobrazit všechny knihy vydavatele Taylor a Francis Ltd
Naše tipy


Péťa se učí mluvit, 2. vydání
Seznamte se s Péťou a jeho veselou rodinkou! Krásně ilustrované leporelo se stane oblíbeným průvodcem při prvních krůčcích v mluvení. Soustředí se především na zvukomalebné výrazy a samohlásky, které používají už roční děti. Kniha má záměrně jednoduchou formu a je doplněna krásnými ilustracemi, které dítě motivují, aby pojmenovávalo objekty a opakovalo zvuky, což přirozeně vývoj jeho řeči podporuje. Leporelo je určeno dětem od 12 měsíců.