Macroeconomics, 11th ed.

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 1 349 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Knihy.ABZ.cz
1 349 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Kniha: Macroeconomics, 11th ed.; Autor: MANKIW N GREGORY; Makroekonomie je studie výkyvů v cyklech příjmů a hospodářského růstu, nezaměstnanosti, distribuce výroby a příjmů, inflace a finančních trhů, jednoduše studium agregátní nabídky a poptávky ...
Výběr knih autora Mankiw N. Gregory

Výběr knih vydavatele Macmillan Education

Naše tipy


Druhá republika trvala velmi krátce, od podzimu 1938 do jara 1939. Přesto se na těchto z historického pohledu několika málo dnech dá velmi dobře pozorovat rozpad státu, svíraného v podstatě ze všech stran nepřáteli. Tento rozpad nezpůsobili pouze vnější nepřátelé a evropské velmoci, ale také obyvatelé Československa, pro které byla československá idea prázdným pojmem. Na osudu obyvatel druhé republiky se bohužel dá také velmi dobře pozorovat, jak snadno se společnost otočí zády k těm nejslabším, ať už to byli uprchlíci z pohraničí, političtí emigranti nebo Židé.