Majka na motorce - Sama proti tornádu

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 324 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Majka na motorce - Sama proti tornádu koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
324 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis
Trochu komiks, trochu beletrie, trochu deník… A skvěle to funguje! Desetiletá Majka miluje dobrodružství. Jejím přehnaně ochranitelským rodičům ale všechno připadá příliš nebezpečné. Vždyť by se Majce mohlo něco stát! Kdyby tak tušili, co bude jejich dcera muset za pár hodin podniknout, asi by dostali infarkt… Jak naznačuje podtitul, do děje zasáhne přírodní katastrofa. Následné vyprávění se odvíjí v postapokalyptických kulisách a rytmus mu udává zběsilá jízda na motorce. Knížka zaujme na první pohled. Jde o kombinaci komiksu a klasického čtení. Nezvyklá forma je zárukou, že se čtenáři nebudou nudit. Komiksová okénka, deníkové zápisy, záběry ze sociálních sítí… to vše tvoří pestrou koláž. Nekonvenční vyprávění bourá genderové i výchovné stereotypy, což děti na prahu puberty ocení. Zvlášť když se občas ukáže, že desetileté dítě má zdravější úsudek než mnozí dospělí… Majka je sympatická hrdinka, která nadchne holky i kluky. Jde si za svým a ustojí i to, když se věci nevyvíjejí podle plánu. A to rozhodně není málo. V knížce i v životě.
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Majka na motorce - Sama proti tornádu je 324 Kč

Výběr knih vydavatele Host

Zobrazit všechny knihy vydavatele Host
Naše tipy


Zmizení Stephanie Mailerové
Publikace: Zmizení Stephanie Mailerové - Dicker Joël. V červenci 1994 je ospalé lázeňské městečko Orphea ve státě New York zburcováno děsivou událostí: ve vlastním domě je zavražděn starosta s celou svou rodinou, zabita je i svědkyně zločinu. Vyšetřování několikanásobné vraždy dostane na starost dvojice mladých ambiciózních policistů, Jesse Rosenberg a Derek Scott. Dopadnou a usvědčí vraha, za což získají povýšení i vyznamenání. Jenomže počátkem léta 2014 přijde za Jessem novinářka Stephanie Mailerová a oznámí mu, že tenkrát před dvaceti lety obvinil nesprávnou osobu. Načež ona sama za záhadných okolností zmizí. Publikace: Zmizení Stephanie Mailerové - Dicker Joël.