Malé chuťovky - Domácí výrobky z vlastní kuchyně

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 473 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Dobre-knihy.cz
473 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis

Kniha představuje více než stovku jednoduše a pochopitelně popsaných receptů na kulinářské speciality ze surovin sbíraných v přírodě ve všech ročních obdobích. Domácí je nejlepší! Kniha představuje více než stovku jednoduše a pochopitelně popsaných receptů na kulinářské speciality ze surovin sbíraných v přírodě ve všech ročních obdobích. Můžete je využít pro svoji potřebu, ale pokud je pěkně a kreativně zabalíte, mohou se stát ideálním jedlým dárkem. Z planě rostoucích rostlin, bylin a ovoce můžete vytvořit trvanlivé pochoutky, jako jsou želé, bylinkovo-květinové sladké variace, pikantní čatní, pesta nebo hořčice či likéry, kořenící soli, ochucené oleje a octy anebo čerstvá bylinková smoothie, čajové směsi a zdravé nápoje – oxymely. Nápady na recepty jsou doplněny rafinovanými návrhy na kreativní jedlé dárky. Přehled nejdůležitějších planě rostoucích bylin, koření a ovoce včetně informací o jejich zpracování, konzervaci a možném využití činí z knihy povinnou výbavu pro všechny milovníky přírodní kuchyně.

Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Malé chuťovky - Domácí výrobky z vlastní kuchyně je 473 Kč

Výběr knih vydavatele Brázda

Naše tipy


Publikace: Babička drsňačka - Walliams David. Britského autora dětských knih Davida Walliamse označují kritici za nového Roalda Dahla. Jeho vypravěčsky brilantní příběhy s překvapivou pointou a černým humorem dávají tomuto označení za pravdu. Jako první se k českému čtenáři dostává Babička drsňačka. Vypráví se v ní příběh o předsudcích a toleranci, o překvapivých odhaleních a jedné šíleně troufalé loupeži. Ben je k smrti otrávený, zase má strávit víkend u babičky: "Vždyť je s ní děsná nuda! Se všema starýma je nuda. Telka jí nefunguje, pořád chce jenom hrát scrabble a smrdí kapustou!" Pěkně tvrdý odsudek z úst nezletilce, jenže to ještě Ben netuší dvě věci: 1) Jeho babička kdysi byla proslulou lupičkou šperků. 2) Celý život kula plán, jak ukradnout korunovační klenoty, a teď potřebuje Benovu pomoc! Publikace: Babička drsňačka - Walliams David.