Malý motýlek - Velmi přírodní knížka

Knihu koupíte v 1 e-shopu od 151 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Dobre-knihy.cz
151 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis
Leporelo Malý motýlek naučí děti pozorovat, milovat a respektovat přírodu. Patří k inovativním leporelům od francouzské ilustrátorky Isabelle Simlerové a je vytištěno na 100% recyklovaném neběleném kartonu, proto se jedná ve všech ohledech o velmi přírodní knížky. Dalšími knihami v této sérii jsou Malá vážka, Malá žabka a Malá beruška. To jsou ale zajímavá modrozelená vajíčka. Podívejte, zrovna se z nich líhne malá zelená housenka! Až se housenka pořádně nají, zakuklí se, a nakonec se promění v krásného barevného motýlka. Tomu se říká kouzlo přírody!
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Malý motýlek - Velmi přírodní knížka je 151 Kč


Kniha Malá žabka - Velmi přírodní knížka

Malá žabka - Velmi přírodní knížka

Cena od 151 Kč

Kniha Malá vážka - Velmi přírodní knížka

Malá vážka - Velmi přírodní knížka

Cena od 151 Kč

Kniha Stromy

Stromy

Cena od 182 Kč

Kniha Velká kniha zahradničení pro děti

Velká kniha zahradničení pro děti

Cena od 375 Kč

Výběr knih vydavatele Nakladatelství Kazda

Kniha 100 her pro každou příležitost

100 her pro každou příležitost

Cena od 218 Kč

Kniha Bytosti přírody a léčení Země

Bytosti přírody a léčení Země

Cena od 269 Kč

Kniha Báječná škola pana Scotta

Báječná škola pana Scotta

Cena od 262 Kč

Kniha Cesta k uzdravení - o daru léčení

Cesta k uzdravení - o daru léčení

Cena od 129 Kč

Kniha BIOzahradničení -- Základní kurz

BIOzahradničení -- Základní kurz

Cena od 179 Kč

Naše tipy


Dění v Severní Koreji bedlivě sledují média a politici po celém světě, přesto se k nám z této země dostává jen velmi omezené a cenzurované množství informací. Kniha koreanistky Niny Špitálníkové, která přináší sedm rozhovorů se severokorejskými uprchlíky, proto představuje mimořádně cenný a unikátní příspěvek k poznání jednoho z nejtužších autokratických režimů na světě. Životní osudy sedmi zpovídaných severokorejských uprchlíků jsou mimořádně pestré. V knize promlouvají jak ti, kteří proti režimu dlouhodobě revoltovali, tak ti, kteří s ním sympatizovali, jak ti, kteří byli zvyklí na blahobyt, tak ti, kteří se museli celý život ohánět, aby se alespoň občas najedli. Díky rozmanitosti zpovídaných osob mají čtenáři jedinečnou možnost nahlédnout pod roušku severokorejského režimu, poznat mentalitu Severokorejců i jejich každodennost, a to z mnoha úhlů.
Jak funguje severokorejská indoktrinace? Co pro tamní obyvatele znamená trojice zbožštěných vůdců? Jaký je rozdíl mezi životem na vesnici a ve městě? Na tyto a mnohé další otázky najdete odpověď ve strhujících výpovědích sedmi silných osobností, které se rozhodly riskovat vlastní život, utéct z KLDR – a poznat svobodu.