Medvídek Pú - Čtyři roční období

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 252 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Booktook.cz
252 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis
Publikace: Medvídek Pú - Čtyři roční období - neuveden. S Medvídkem Pú po celý rok! Jaro, léto, podzim, zima. Jak se ve Stokorcovém lese střídají roční období, střídají se i hry našich kamarádů venku. Každá doba přináší něco nového a zajímavého a kamarádi si tak užívají spousty zábavy po celý rok! Na jaře sázejí zeleninu, v létě se osvěžují v potoce, na podzim pouštějí draka a v zimě staví sněhuláka. Pojďte si o tom přečíst! Publikace: Medvídek Pú - Čtyři roční období - neuveden.
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Medvídek Pú - Čtyři roční období je 252 Kč

Výběr knih autora neuveden

Výběr knih vydavatele Egmont

Naše tipy


Publikace: Pád do tmy - Dranfield Wendy. Začátek strhující detektivní série od bestsellerové autorky Detektiv Madison Harperová a soukromý vyšetřovatel Nate Monroe mají jedno společné – oba si odseděli tresty za zločiny, které nespáchali. Teď spojí síly, aby pátrali po dvanáctileté Jenny, která zmizela z letního tábora na severu Kalifornie. Madison je jasné, že idylický kemp u jezera je plný tajemství, vedoucí však mlčí jako zařezaní. Pak ale Madison v místní knihovně najde zlověstný obrázek, který Jenny namalovala… a události se dají do pohybu. Publikace: Pád do tmy - Dranfield Wendy.