Měkká knížka do vody měnící barvu Happy World

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 109 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Měkká knížka do vody měnící barvu Happy World koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
109 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis

Měkká knížka do vody je určena pro nejmenší děti. Po zmáčknutí obrázky pískají. Praktická omyvatelná. Vteplé vodě mění obrázky barvu. Zdravotně nezávadné splňuje nejpřísnější testyEU.

Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Měkká knížka do vody měnící barvu Happy World je 109 Kč

Výběr knih autora Jolly Baby

Zobrazit všechny knihy autora Jolly Baby
Výběr knih vydavatele Johntoy

Zobrazit všechny knihy vydavatele Johntoy
Naše tipy


České hrady, zámky a tvrze V.
Pátá část přehledu panských sídel v Čechách zahrnuje okolo sto třiceti objektů z území, jež se přibližně shoduje s oblastí označovanou dnes jako Východní Čechy. Heber popisuje sídla, jež v jeho době byla ještě rozsáhle dochovaná, stejně jako ta, která byla porůznu přebudována, či je bylo možné odhalit pouze podle nepatrných stop, anebo již zcela zanikla a nezbyly po nich mnohdy ani listinné zmínky. Svazku Východní Čechy dominují nejznámější lokality jako Bradlec a Kumburk, Pardubice a Kunětická Hora, Lichnice, Lanšperk, Trosky či Žamberk. Stručněji autor dále prezentuje a kresbami, rytinami a spoustou poznámek ilustruje podobu a historii mnoha menších sídel, jejichž význam se průběhem času často výrazně měnil.