Metodické pokyny pro učitele k učebnici Přírodopis I.

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 46 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Metodické pokyny pro učitele k učebnici Přírodopis I. koupíte na Knihcentrum.cz
Knihcentrum.cz
46 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Autorka RNDr. Jana Dobroruková tuto metodickou příručku napsala na základě praktických podkladů a zkušeností svých i těch kolegů, kteří podle této učebnice uplynulý školní rok učili a spolu s autory učebního textu. V obsahu kromě úvodního slova najdete: Návrh rámcového časového plánu učiva, Co,…

Zobrazit celý popis
Výběr knih autora Jana Dobroruková

Zobrazit všechny knihy autora Jana Dobroruková
Výběr knih vydavatele Scientia

Zobrazit všechny knihy vydavatele Scientia
Naše tipy


Co zůstane v lesích
Bylo jim 11, když poslaly vraha do vězení. Naomi Shawová věřila na magii. Před dvaadvaceti lety trávila se svými dvěma nejlepšími kamarádkami Cassidy a Olivií léto toulkami po lesích a představovala si svět obřadů a zázraků. Říkaly tomu Hra na bohyně. Léto náhle skončilo, když byla Naomi napadena. Jako zázrakem přežila sedmnáct bodných ran a dočkala se identifikace muže, který jí ublížil. Dívky svým svědectvím usvědčily sériového vraha, hledaného za vraždu šesti žen. Staly se z nich hrdinky. Ale byly to lhářky.