Mikroekonomie – Středně pokročilý kurz

Knihu koupíte v 1 e-shopu od 439 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Reknihy.cz
439 Kč
Skladem (dodání do 1 dne)
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Mikroekonomie – Středně pokročilý kurz je 439 Kč

Výběr knih autora Robert Holman

Kniha Úvod do ekonomie pro střední školy

Úvod do ekonomie pro střední školy

Cena od 332 Kč

Kniha Základy ekonomie

Základy ekonomie

Cena od 469 Kč

Kniha Úvod do ekonomie pro střední školy

Úvod do ekonomie pro střední školy

Cena od 219 Kč

Kniha Mikroekonomie

Mikroekonomie

Cena od 842 Kč

Výběr knih vydavatele needFindPublisherInDatabase

Naše tipy


Dění v Severní Koreji bedlivě sledují média a politici po celém světě, přesto se k nám z této země dostává jen velmi omezené a cenzurované množství informací. Kniha koreanistky Niny Špitálníkové, která přináší sedm rozhovorů se severokorejskými uprchlíky, proto představuje mimořádně cenný a unikátní příspěvek k poznání jednoho z nejtužších autokratických režimů na světě. Životní osudy sedmi zpovídaných severokorejských uprchlíků jsou mimořádně pestré. V knize promlouvají jak ti, kteří proti režimu dlouhodobě revoltovali, tak ti, kteří s ním sympatizovali, jak ti, kteří byli zvyklí na blahobyt, tak ti, kteří se museli celý život ohánět, aby se alespoň občas najedli. Díky rozmanitosti zpovídaných osob mají čtenáři jedinečnou možnost nahlédnout pod roušku severokorejského režimu, poznat mentalitu Severokorejců i jejich každodennost, a to z mnoha úhlů.
Jak funguje severokorejská indoktrinace? Co pro tamní obyvatele znamená trojice zbožštěných vůdců? Jaký je rozdíl mezi životem na vesnici a ve městě? Na tyto a mnohé další otázky najdete odpověď ve strhujících výpovědích sedmi silných osobností, které se rozhodly riskovat vlastní život, utéct z KLDR – a poznat svobodu.