Mister Rogers Effect – 7 Secrets to Bringing Out the Best in Yourself and Others from America`s Beloved Neighbor

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 372 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Mister Rogers Effect – 7 Secrets to Bringing Out the Best in Yourself and Others from America`s Beloved Neighbor koupíte na Bookshop.cz
Bookshop.cz
372 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis
Professor, speaker, and blogger unpacks seven principles Mister Rogers used to change the hearts of all, offering a simple guide to share his practical wisdom and expressions of care with the children in our own lives and neighborhoods.

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Mister Rogers Effect – 7 Secrets to Bringing Out the Best in Yourself and Others from America`s Beloved Neighbor je 372 Kč

Výběr knih vydavatele Baker Publishing Group

Zobrazit všechny knihy vydavatele Baker Publishing Group
Naše tipy


Kletba
Zrada.Podvedl mě, dostal se mi pod kůži a přiměl mě, abych se do něj zamilovala. Po celoživotní manipulaci jsem se konečně dozvěděla pravdu. Byla jsem jeho loutka – i když jsem si ani nevšimla, že mě někdo ovládá.Přestože vím, jak hluboko sahá jeho zrada, nedokážu pouto mezi mnou a Grayem popřít – jediný jeho pohled mě rozpálí. Nejsme stejní. Jsme nepřátelé, připravení bojovat za budoucnost toho, co jsem chtěl zničit.Když mi nestojí v cestě Úmluva, mojí prioritou už není pomsta, o které jsem si myslela, že ji chci. Čarodějové nehráli ve smrti mé tety žádnou roli a jediná osoba, která mi brání napravit tyto křivdy, je právě ten muž, který je odhodlaný nechat si mě ve své posteli.Ale zbývající členové Sabatu mi nikdy neodpustí roli, kterou jsem sehrála v jejich zániku a podrobení, a nejhorší na tom všem je, že se jim ani nemůžu divit. Byla jsem naivní, věřila jsem svým vlastním iluzím o vznešenosti, ale osud měl se mnou zjevně jiné plány. Plány, které se daly do pohybu staletí před mým narozením.Ale i to byla lež. A teď je mou povinností udělat všechno, co bude v mých silách, abych to napravila.Ochránit svůj Sabat před nenávistí mého manžela – bez ohledu na to, co mě to bude stát.