Mlsné medvědí příběhy: Vzhůru na pól

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 243 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Mlsné medvědí příběhy: Vzhůru na pól koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
243 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis
Miška a Nedvěd, kamarádi známí ze seriálu Mlsné medvědí příběhy, přicházejí se zbrusu novým dobrodružstvím! Tentokrát se vypraví na nanukový festival až na daleký pól. Jenže - jak ono to s tím pólem vlastně je? Podaří se jim ho vůbec najít a ochutnat mňamózní nanuky? Naštěstí cestou, jak je jejich zvykem, pomůžou několika kamarádům z nesnází, a ti zase na oplátku pomohou jim... Nové dobrodružství, nové písničky a nový film! Nanukům brum!Všech 26 seriálových dobrodružství Nedvěda a Mišky si můžeš přečíst vpohádkové knížce Mlsné medvědí příběhy. A jestli se ti ještě do tlapek nedostalaVelká medvědí kuchařka sdobrůtkami pro ty nejmlsnější jazýčky, tak hurá na ni!Knížka bude vydaná ke stejnojmennému filmu, který bude promítán v kinech od 13.11.2023.
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Mlsné medvědí příběhy: Vzhůru na pól je 243 Kč

Výběr knih autora Milada Těšitelová

Zobrazit všechny knihy autora Milada Těšitelová
Naše tipy


Dvacet jedna pravd o lásce
Knihkupec Dan Mayrock je sympatický neurotik sžíraný mnoha vnitřními nejistotami. Na radu psychologa si svůj svět začal organizovat do seznamů, a tak životem prochází s tužkou v ruce a neustále si všechno katalogizuje: svoje obavy, že ho jeho skvělá žena Jill přestane mít ráda, závratné tempo, kterým se tenčí rodinné úspory, hrůzu z toho, že selže coby živitel rodiny, tajnou paniku, kterou ho plní jeho bigotní zaměstnankyně, i naprosto pitomé dotazy zákazníků. Pokud vám připadá, že seznam je coby románová forma zcela nepoužitelný, autor vás brzy vyvede z omylu: už po pár stránkách se z pečlivě organizovaných sloupečků začne formovat šíleně vtipný i dojemný příběh nejroztomilejšího knihkupce pod sluncem, který zoufale zbožňuje svoji ženu, bankrot mu dýchá na krk a v honbě za záchranou rodiny, která se má co nevidět rozrůst, se nezdráhá vykřesat v sobě značně sebedestruktivní sklony. Pokud máte rádi hrdiny typu Adriana Molea a Bridget Jonesové, je tohle kniha pro vás. Nechápu, jak Matthew Dicks dokázal, aby příběh zredukovaný do seznamu působil tak lidsky, ale právě takový tento příběh je - upřímmný, křehký, komický a hluboce lidský. - Taylor Jenkins Reid, New York Times bestselling author of Daisy Jones and the Six Často dojemné, občas šokující a po celou dobu zábavné skvěle napsané dílo ukazuje nevyčíslitelné množství možností románové tvorby. – Booklist