Mluvte Francouzsky Hravě!

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Mluvte Francouzsky Hravě! koupíte na Martinus.cz
Martinus.cz
1 573 Kč
Není skladem

Krátký popis
Desková hra Francouzsky Hravě Vás hravým způsobem naučí francouzsky. Po úspěšné deskovce Španělsky Hravě a Italsky Hravě, přichází další románský jazyk. Začínáte na hrací ploše v České republice a vydáváte se s figurkami na dobrodružnou cestu do Francie. Po cestě si berete hrací karty a plníte zapeklité otázky a řešíte různé situace spojené s Francií. Někdy je to hádanka, někdy speciální úkol. 360 hracích karet Vás přiblíží ke Francii a k tomu mluvit francouzským jazykem. Karty na sebe navazují, propojují se v důležitých bodech, obsahují vysvětlenou gramatiku, výslovnost, příklady i QR kód na vyrobené krátké doplňující lekce s výslovností a vysvětlením od Francouzky. Hraním se tak naučíte ovládat tento krásný jazyk. Hra je pro mladé i starší, pro úplné začátečníky i pro pokročilé. Úplně od začátku až po Vaše vlastní věty v různých časech. Herní systém je unikátní v tom, že i začátečník může porazit pořádného znalce francouzštiny. Hra je ideální pro dva i více hráčů. Porazte soupeře, vyhrajte závod do Francie a mluvte francouzsky hravě.
Výběr knih autora Václav Bolech

Zobrazit všechny knihy autora Václav Bolech
Naše tipy


Dvacet jedna pravd o lásce
Knihkupec Dan Mayrock je sympatický neurotik sžíraný mnoha vnitřními nejistotami. Na radu psychologa si svůj svět začal organizovat do seznamů, a tak životem prochází s tužkou v ruce a neustále si všechno katalogizuje: svoje obavy, že ho jeho skvělá žena Jill přestane mít ráda, závratné tempo, kterým se tenčí rodinné úspory, hrůzu z toho, že selže coby živitel rodiny, tajnou paniku, kterou ho plní jeho bigotní zaměstnankyně, i naprosto pitomé dotazy zákazníků. Pokud vám připadá, že seznam je coby románová forma zcela nepoužitelný, autor vás brzy vyvede z omylu: už po pár stránkách se z pečlivě organizovaných sloupečků začne formovat šíleně vtipný i dojemný příběh nejroztomilejšího knihkupce pod sluncem, který zoufale zbožňuje svoji ženu, bankrot mu dýchá na krk a v honbě za záchranou rodiny, která se má co nevidět rozrůst, se nezdráhá vykřesat v sobě značně sebedestruktivní sklony. Pokud máte rádi hrdiny typu Adriana Molea a Bridget Jonesové, je tohle kniha pro vás. Nechápu, jak Matthew Dicks dokázal, aby příběh zredukovaný do seznamu působil tak lidsky, ale právě takový tento příběh je - upřímmný, křehký, komický a hluboce lidský. - Taylor Jenkins Reid, New York Times bestselling author of Daisy Jones and the Six Často dojemné, občas šokující a po celou dobu zábavné skvěle napsané dílo ukazuje nevyčíslitelné množství možností románové tvorby. – Booklist