Moje cesta karate aneb Neobyčejná cesta obyčejného člověka

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Moje cesta karate aneb Neobyčejná cesta obyčejného člověka koupíte na Martinus.cz
Martinus.cz
509 Kč
Není skladem

Krátký popis

Člověk není tím, co se mu přihodilo, ale tím, čím se rozhodl stát, je životní krédo Karla Kesla. Bojovým sportům se věnuje od roku 1980, stal se mnohonásobným mistrem naší země i mistrem světa. V knize Moje cesta karate přibližuje svou filozofii trénování, složenou ze systému, jeho realizace…

Zobrazit celý popis

Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Moje cesta karate aneb Neobyčejná cesta obyčejného člověka je 509 Kč

Výběr knih vydavatele Eminent

Zobrazit všechny knihy vydavatele Eminent
Naše tipy


Zaklínač I: Poslední přání
Zaklínač… Ošlehaný muž bez věku, jehož bílé vlasy nejsou znakem stáří, ale mutace, kterou musel podstoupit. Placený i dobrovolný likvidátor prapodivných tvorů: mantichor, trollů, vidlohonů, strig, amfisbain – pokud ovšem ohrožují lidský rod; v takovém případě zabíjí i bytost zvanou člověk. Prvotřídní, skvělý bojovník, který není neporazitelný ani nezranitelný – naopak, téměř z každého dobrodružství si odnáší další šrámy na těle i na duši. Nově přeložené geraltovské povídky ze Stříbrného meče, něco z Věčného ohně a Meče osudu + kompletní povídka Hlas rozumu kde Geralt vysvětluje, jak to všechno začalo.