Motivační diář olympijského vítěze pro rok 2023

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 323 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Booktook.cz
323 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis
Publikace: Motivační diář olympijského vítěze pro rok 2023 - Krpálek Lukáš. Naplánujte si rok 2023 s pomocí olympijského vítěze Lukáše Krpálka. Diář obsahuje klasické kalendárium a prostor pro zapisování si svých denních úkolů a poznámek. Je ale obohacen také o unikátní Lukášovy fotky z jeho rodinného archivu a před každým měsícem se o judistovi dozvíte něco z jeho života: Jaký byl školák? Co ho baví? Jak se vlastně dostal k judu? Vždy v půlce měsíce je pak diář zpestřen dvoustranou s popisem nějakého cviku, který pro vás Lukáš vybral. A nechybí ani motivační výzva, která vás posune i lidsky, nejen sportovně. Publikace: Motivační diář olympijského vítěze pro rok 2023 - Krpálek Lukáš.
Výběr knih autora Lukáš Krpálek

Výběr knih vydavatele Esence

Naše tipy


Svět knižního fenoménu Prašina se rozrůstá v komiksové sérii s novými příběhy, novými hrdiny a novými záhadami. Toto jsou kroniky Prašiny. Užijí si je nováčci i čtenáři, kteří mají Prašinu prochozenou.
Tajemná Prašina se proměnila. Nad starými střechami se tyčí siluety jeřábů, kamenné domy vyklízí prostor sklu a oceli. Dávná tma nevyhnutelně prohrává svůj boj se světlem. Jenže co když na sebe tma dokáže vzít lidskou podobu?
Nový domov sem přichází hledat nesmělý mladík Vašek a brzy na vlastní kůži pocítí, že zdejší klid je jen zdánlivý - pod skořápkou všedního života stále dřímají stará tajemství. Na Prašině začne řádit tajemný žhář a na ohořelých stěnách se objeví podivný symbol.