Můj zápas s rakovinou. Osobní zpověď kazatele

Knihu koupíte v 1 e-shopu od 171 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Kosmas.cz
171 Kč
Skladem (dodání do 1 dne)

Krátký popis
Kniha pojednává o Božím požehnání v těžkých chvílích. "Tato skromná práce je mým svědectvím o tom, jak jsem přijal zprávu o svém onemocnění nevyléčitelnou chorobou, jak jsem se s nemocí vyrovnával a co bylo a dosud je pro mne oporou."
Výběr knih autora Daniel Heczko

Kniha Milost

Milost

Cena od 214 Kč

Výběr knih vydavatele Návrat domů

Kniha Áron – Hospodinův velekněz

Áron – Hospodinův velekněz

Cena od 230 Kč

Kniha Adamovo mlčení

Adamovo mlčení

Cena od 172 Kč

Kniha Bat-šeba: Žena zapovězená

Bat-šeba: Žena zapovězená

Cena od 199 Kč

Kniha Adamovo mlčení

Adamovo mlčení

Cena od 215 Kč

Kniha Adamovo mlčení

Adamovo mlčení

Cena od 172 Kč

Kniha Ámos. Boží prorok

Ámos. Boží prorok

Cena od 198 Kč

Kniha Bat-šeba. žena zapovězená

Bat-šeba. žena zapovězená

Cena od 179 Kč

Naše tipy


Dění v Severní Koreji bedlivě sledují média a politici po celém světě, přesto se k nám z této země dostává jen velmi omezené a cenzurované množství informací. Kniha koreanistky Niny Špitálníkové, která přináší sedm rozhovorů se severokorejskými uprchlíky, proto představuje mimořádně cenný a unikátní příspěvek k poznání jednoho z nejtužších autokratických režimů na světě. Životní osudy sedmi zpovídaných severokorejských uprchlíků jsou mimořádně pestré. V knize promlouvají jak ti, kteří proti režimu dlouhodobě revoltovali, tak ti, kteří s ním sympatizovali, jak ti, kteří byli zvyklí na blahobyt, tak ti, kteří se museli celý život ohánět, aby se alespoň občas najedli. Díky rozmanitosti zpovídaných osob mají čtenáři jedinečnou možnost nahlédnout pod roušku severokorejského režimu, poznat mentalitu Severokorejců i jejich každodennost, a to z mnoha úhlů.
Jak funguje severokorejská indoktrinace? Co pro tamní obyvatele znamená trojice zbožštěných vůdců? Jaký je rozdíl mezi životem na vesnici a ve městě? Na tyto a mnohé další otázky najdete odpověď ve strhujících výpovědích sedmi silných osobností, které se rozhodly riskovat vlastní život, utéct z KLDR – a poznat svobodu.