Můj život začal na Bratislavské

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 341 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Můj život začal na Bratislavské koupíte na Kosmas.cz
Kosmas.cz
341 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Kniha nás seznámí s řadou příhod, míst a událostí v Brně o nichž se jinde čtenář jen stěží dozví. Ukazuje na každodenní život v oné části Brna, která nebývala vždy počítána k těm známým a reprezentačním.

Zobrazit celý popis
Výběr knih autorů Červinka Jan , Bohumil Polesný

Zobrazit všechny knihy autora Červinka Jan, Bohumil Polesný
Výběr knih vydavatele Šimon Ryšavý

Zobrazit všechny knihy vydavatele Šimon Ryšavý
Naše tipy


Zaklínač I: Poslední přání
Zaklínač… Ošlehaný muž bez věku, jehož bílé vlasy nejsou znakem stáří, ale mutace, kterou musel podstoupit. Placený i dobrovolný likvidátor prapodivných tvorů: mantichor, trollů, vidlohonů, strig, amfisbain – pokud ovšem ohrožují lidský rod; v takovém případě zabíjí i bytost zvanou člověk. Prvotřídní, skvělý bojovník, který není neporazitelný ani nezranitelný – naopak, téměř z každého dobrodružství si odnáší další šrámy na těle i na duši. Nově přeložené geraltovské povídky ze Stříbrného meče, něco z Věčného ohně a Meče osudu + kompletní povídka Hlas rozumu kde Geralt vysvětluje, jak to všechno začalo.