Music Management, Marketing and PR

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 1 145 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Music Management, Marketing and PR koupíte na Bookshop.cz
Bookshop.cz
1 145 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis
A guide to the study and practice of the music industries in the 21st century. Tying academic research to industry insight, it helps students understand the range of roles and institutions they need to know in order to manage artists and to promote and sell music.

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Music Management, Marketing and PR je 1 145 Kč


Zobrazit všechny knihy autora James Hannam, Chris Anderton, Johnny Hopkins
Výběr knih vydavatele SAGE Publications Ltd

Zobrazit všechny knihy vydavatele SAGE Publications Ltd
Naše tipy


Mstiví mrtví
Jak daleko zajde, aby zachránila ztracené duše?Keira svádí boj o holý život. Svou schopností pomáhat duchům na onen svět přímo ohrožuje Artec, mocnou společnost, která uvězňuje a týrá zesnulé duše, aby na nich vydělávala. Keira jí unikala celá léta, ale už nemá kam jít.Artec z ní má strach a je ochotný udělat cokoli, aby se jí zbavil – nezdráhá se ani vyslat ozbrojené muže na všechny její blízké.Keira je zoufalá a dochází jí čas. Snaží se vybrousit své dovednosti a najít způsob, jak tu krutou firmu navždy zničit. Alespoň už na to není sama. Její přátelé jí budou krýt záda, i kdyby se rozhodla zaútočit přímo na velín Artecu, kde by na ně ovšem čekala jistá smrt.