Muž, který zemřel dvakrát

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 240 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Dobre-knihy.cz
240 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis

Ani tentokrát si Čtvrteční klub amatérských detektivů svůj čaj o páté vklidu nevypije! Volné pokračování bestsellerové detektivní komedie. Elizabeth, Joyce, Ron a Ibrahim – Čtvrteční klub amatérských detektivů – jsou stále nadšení ze svého nedávného skutečného případu vraždy a těší se vCoopers Chase, luxusní vesničce pro seniory, na chvíli klidu. Ovšem marně. Objeví se nečekaný návštěvník – Elizabethin dávný známý (nebo možná víc než jen známý) – a zoufale je žádá o pomoc. Nebezpeční lidé ho obvinili zkrádeže diamantů vhodnotě mnoha milionů a on se teď musí skrývat. A pak se objeví první tělo. Jenže ne poslední. Elizabeth, Joyce, Ron a Ibrahim stojí opět proti nemilosrdnému vrahovi, který by bez váhání všechny čtyři sedmdesátníky zlikvidoval. Dokážou naši čtyři přátelé vraha dostat dřív, než vrah dostane je? A co když najdou i ukradené diamanty? No, nebyla by to parádní odměna? U Čtvrtečního klubu amatérských detektivů je možné všechno! Richard Osman se vrací soblíbenou čtveřicí amatérských detektivů a další díl série je stejně důvtipný a milý jako ten první – nepustíte ho zruky a od srdce se u něj zasmějete.

Výběr knih autora Osman Richard

Výběr knih vydavatele Jota

Naše tipy


Publikace: Pád do tmy - Dranfield Wendy. Začátek strhující detektivní série od bestsellerové autorky Detektiv Madison Harperová a soukromý vyšetřovatel Nate Monroe mají jedno společné – oba si odseděli tresty za zločiny, které nespáchali. Teď spojí síly, aby pátrali po dvanáctileté Jenny, která zmizela z letního tábora na severu Kalifornie. Madison je jasné, že idylický kemp u jezera je plný tajemství, vedoucí však mlčí jako zařezaní. Pak ale Madison v místní knihovně najde zlověstný obrázek, který Jenny namalovala… a události se dají do pohybu. Publikace: Pád do tmy - Dranfield Wendy.