Na křídlech - Hnízdem v Asii

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Na křídlech - Hnízdem v Asii koupíte na Martinus.cz
Martinus.cz
935 Kč
Není skladem

Krátký popis
V treťom rozšírení hry Na křídlech - Hnízdem v Asii privítate do svojich voliér pestré, zaujímavé a vznešené vtáky z Ázie. Možno budete prekvapení, koľko z nich sa bežne vyskytuje aj u nás. Nový režim HEJNO umožní hrať základnú hru aj v 6 či 7 hráčoch. Taktiež sa tu nachádzajú aj všetky potrebné materiály pre hru 1 hráča (sólo režim), či novú variantu pre 2 hráčov (režim DUET). Ku tomuto rozšíreniu potrebujete základnú hru Na křídlech. Obsah:krabičky s priehradkami na komponentyzakladače a oddeľovače na kartynové krmítkošpeciálny priestor vyhradený Vašim vlastným komponentomrozšírenie Hniezdom v Ázií (bez krabice) Počet hráčov: 1-7 hráčov Dĺžka hry: 60 min.
Výběr knih vydavatele Mindok

Zobrazit všechny knihy vydavatele Mindok
Naše tipy


Zatmění
"Měsíc se zalévá krví. Třináctý případ Harryho Holea." Harry se vrací domů z Los Angeles, kde se marně snažil upít se k smrti. V patách má vymahače dluhů a před sebou vraždu dvou mladých žen. Ze zločinu je obviněn známý realitní magnát. Pokud Harry do deseti dnů najde skutečného vraha, zachrání několik lidí najednou. Jako soukromý vyšetřovatel dá dohromady tým odpadlíků: zkorumpovaného policistu, psychologa umírajícího na rakovinu a bývalého taxikáře prodávajícího kokain. Čas letí jako splašený, vrah je vždy o krok napřed a krvavé zatmění se neúprosně blíží.