Na okrajích umění. Kapitoly z rozostřené hranice mezi uměním a životem

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 313 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Na okrajích umění. Kapitoly z rozostřené hranice mezi uměním a životem koupíte na Kosmas.cz
Kosmas.cz
313 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Kniha Na okrajích umění problematizuje a novým způsobem pojímá všeobecně sdílenou představu, podle níž svět umění tvoří oblast nejen odlišnou, nýbrž protikladnou běžnému, každodennímu světu.
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Na okrajích umění. Kapitoly z rozostřené hranice mezi uměním a životem je 313 Kč

Výběr knih autora Ondřej Dadejík

Zobrazit všechny knihy autora Ondřej Dadejík
Naše tipy


České hrady, zámky a tvrze V.
Pátá část přehledu panských sídel v Čechách zahrnuje okolo sto třiceti objektů z území, jež se přibližně shoduje s oblastí označovanou dnes jako Východní Čechy. Heber popisuje sídla, jež v jeho době byla ještě rozsáhle dochovaná, stejně jako ta, která byla porůznu přebudována, či je bylo možné odhalit pouze podle nepatrných stop, anebo již zcela zanikla a nezbyly po nich mnohdy ani listinné zmínky. Svazku Východní Čechy dominují nejznámější lokality jako Bradlec a Kumburk, Pardubice a Kunětická Hora, Lichnice, Lanšperk, Trosky či Žamberk. Stručněji autor dále prezentuje a kresbami, rytinami a spoustou poznámek ilustruje podobu a historii mnoha menších sídel, jejichž význam se průběhem času často výrazně měnil.