Na statku: Odklop a uč se

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 301 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Na statku: Odklop a uč se koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
301 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis

Projeď se na traktoru a poznej všechna zvířátka, která žijí na statku. Víš, kdo na statku pracuje? Odklop okénka a objevuj! Pro děti od 4 let

Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Na statku: Odklop a uč se je 301 Kč

Výběr knih autora Virr Paul

Zobrazit všechny knihy autora Virr Paul
Výběr knih vydavatele Pikola

Zobrazit všechny knihy vydavatele Pikola
Naše tipy


Zmizení Stephanie Mailerové
Publikace: Zmizení Stephanie Mailerové - Dicker Joël. V červenci 1994 je ospalé lázeňské městečko Orphea ve státě New York zburcováno děsivou událostí: ve vlastním domě je zavražděn starosta s celou svou rodinou, zabita je i svědkyně zločinu. Vyšetřování několikanásobné vraždy dostane na starost dvojice mladých ambiciózních policistů, Jesse Rosenberg a Derek Scott. Dopadnou a usvědčí vraha, za což získají povýšení i vyznamenání. Jenomže počátkem léta 2014 přijde za Jessem novinářka Stephanie Mailerová a oznámí mu, že tenkrát před dvaceti lety obvinil nesprávnou osobu. Načež ona sama za záhadných okolností zmizí. Publikace: Zmizení Stephanie Mailerové - Dicker Joël.