Nacistická hrozba

Knihu koupíte v 1 e-shopu od 441 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Martinus.cz
441 Kč
Není skladem
Výběr knih autora Benjamin Carter Hett

Kniha Nacistická hrozba

Nacistická hrozba

Cena od 441 Kč

Kniha Ako umiera demokracia

Ako umiera demokracia

Cena od 364 Kč

Kniha The Death of Democracy

The Death of Democracy

Cena od 320 Kč

Výběr knih vydavatele N Press

Kniha Už dávno nevidím svet čierno-bielo

Už dávno nevidím svet čierno-bielo

Cena od 335 Kč

Kniha Problémové ženy

Problémové ženy

Cena od 439 Kč

Kniha Etienne Cornevin

Etienne Cornevin

Cena od 222 Kč

Kniha Byť slušný nestačí

Byť slušný nestačí

Cena od 356 Kč

Kniha Ako spočítať svet - [E-kniha]

Ako spočítať svet - [E-kniha]

Cena od 364 Kč

Kniha Bližšie k sebe - [E-kniha]

Bližšie k sebe - [E-kniha]

Cena od 335 Kč

Naše tipy


Dění v Severní Koreji bedlivě sledují média a politici po celém světě, přesto se k nám z této země dostává jen velmi omezené a cenzurované množství informací. Kniha koreanistky Niny Špitálníkové, která přináší sedm rozhovorů se severokorejskými uprchlíky, proto představuje mimořádně cenný a unikátní příspěvek k poznání jednoho z nejtužších autokratických režimů na světě. Životní osudy sedmi zpovídaných severokorejských uprchlíků jsou mimořádně pestré. V knize promlouvají jak ti, kteří proti režimu dlouhodobě revoltovali, tak ti, kteří s ním sympatizovali, jak ti, kteří byli zvyklí na blahobyt, tak ti, kteří se museli celý život ohánět, aby se alespoň občas najedli. Díky rozmanitosti zpovídaných osob mají čtenáři jedinečnou možnost nahlédnout pod roušku severokorejského režimu, poznat mentalitu Severokorejců i jejich každodennost, a to z mnoha úhlů.
Jak funguje severokorejská indoktrinace? Co pro tamní obyvatele znamená trojice zbožštěných vůdců? Jaký je rozdíl mezi životem na vesnici a ve městě? Na tyto a mnohé další otázky najdete odpověď ve strhujících výpovědích sedmi silných osobností, které se rozhodly riskovat vlastní život, utéct z KLDR – a poznat svobodu.