Nadranc

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 294 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Nadranc koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
294 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis

UTEČ... NEBO ZEMŘI. Dodávka byla opět za nimi. Tentokrát blíž. Nemohlo to být jinak – někdo je sledoval. UTEČ... NEBO ZEMŘI. Ale proč? Když Alex a Colin nechali Philadelphii za sebou a spěchali směrem ke svému novému domovu v San Franciscu, právě tato otázka na ně stále znovu doléhala. Courtney už je bude čekat, připravená začít úžasný nový život se svým manželem a bratrem... UTEČ... NEBO ZEMŘI. Ale teď jede za Courtney i někdo jiný. Někdo, komu uvnitř hnije mozek. Někdo, kdo zná jejich trasu, jejich zastávky, a dokonce i cíl. UTEČ... NEBO ZEMŘI. Má sekeru.

Výběr knih autora Dean Ray Koontz

Zobrazit všechny knihy autora Dean Ray Koontz
Výběr knih vydavatele Fobos

Zobrazit všechny knihy vydavatele Fobos
Naše tipy


Zmizení Stephanie Mailerové
Publikace: Zmizení Stephanie Mailerové - Dicker Joël. V červenci 1994 je ospalé lázeňské městečko Orphea ve státě New York zburcováno děsivou událostí: ve vlastním domě je zavražděn starosta s celou svou rodinou, zabita je i svědkyně zločinu. Vyšetřování několikanásobné vraždy dostane na starost dvojice mladých ambiciózních policistů, Jesse Rosenberg a Derek Scott. Dopadnou a usvědčí vraha, za což získají povýšení i vyznamenání. Jenomže počátkem léta 2014 přijde za Jessem novinářka Stephanie Mailerová a oznámí mu, že tenkrát před dvaceti lety obvinil nesprávnou osobu. Načež ona sama za záhadných okolností zmizí. Publikace: Zmizení Stephanie Mailerové - Dicker Joël.