Nech mě odejít

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 387 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Nech mě odejít koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
387 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis

Finální završení velké lásky, kterou Jakub a Rebeka prožívají. Otázka, za se vztah mezi nimi nestává toxickým, visí ve vzduchu. Dokáže Rebeka neustále odpouštět, zatímco Jakub se topí v dávné minulosti?

Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Nech mě odejít je 387 Kč

Výběr knih autora Lucie Závacká

Zobrazit všechny knihy autora Lucie Závacká
Výběr knih vydavatele Došel karamel

Zobrazit všechny knihy vydavatele Došel karamel
Naše tipy


Zmizení Stephanie Mailerové
Publikace: Zmizení Stephanie Mailerové - Dicker Joël. V červenci 1994 je ospalé lázeňské městečko Orphea ve státě New York zburcováno děsivou událostí: ve vlastním domě je zavražděn starosta s celou svou rodinou, zabita je i svědkyně zločinu. Vyšetřování několikanásobné vraždy dostane na starost dvojice mladých ambiciózních policistů, Jesse Rosenberg a Derek Scott. Dopadnou a usvědčí vraha, za což získají povýšení i vyznamenání. Jenomže počátkem léta 2014 přijde za Jessem novinářka Stephanie Mailerová a oznámí mu, že tenkrát před dvaceti lety obvinil nesprávnou osobu. Načež ona sama za záhadných okolností zmizí. Publikace: Zmizení Stephanie Mailerové - Dicker Joël.