Německé maskovací uniformy

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Německé maskovací uniformy koupíte na Martinus.cz
Martinus.cz
1 625 Kč
Není skladem

Krátký popis
Po velkém úspěchu v crowdfundingové kampani na Kickstarteru nyní přichází kniha „Německé maskovací uniformy a jejich malba na figurky 1/35“ na prodejní pulty. Na bezmála tři sta stranách obsahu vás kniha pomocí realistických výpravných fotografií seznámí s celkem šesti maskovacími vzory používanými na německých uniformách během druhé světové války a jejich malbou na figurky v měřítku 1/35. Autoři knihy pro tento účel využívají unikátního přístupu, který pracuje s reálnými herci a rekvizitami zachycenými v akci v prostředí věrohodných přírodních lokací. Výpravné scény pak doplňují velmi detailní fotografie výstroje a výzbroje pořízené v ateliéru a následně i samotné modelářské postupy. Ty vytvářely ikony modelářského světa jako například Jaume Ortiz Forns nebo Branislav Lukačovič. Kniha „Německé maskovací uniformy a jejich malba na figurky 1/35“ představuje uceleného průvodce světem německých maskovacích vzorů nejen pro modeláře, ale i pro fanoušky vojenské historie. Šest kapitol, šest maskovacích uniforem, šest výpravných scén a šest detailních modelářských postupů na malbu figurek akrylovými barvami.
Výběr knih vydavatele Magnet Press

Zobrazit všechny knihy vydavatele Magnet Press
Naše tipy


Kořist
V nehostinných podmínkách islandské ledové pustiny se ztratí čtyřčlenná skupinka turistů. Co je přimělo vyrazit za tak drsných podmínek zcela mimo civilizaci? A proč opustili bezpečí srubu takřka nazí? Záchranářka Johanna a její kolegové z pátracícho týmu jsou povoláni do akce a narážejí na velice podivné stopy.Na osamocené radarové stanici na pobřeží Stokksnes mezitím dochází k nevysvětlitelným, hrůzu nahánějícím událostem. Rudá kaluž krve uprostřed nedotčeného sněhu, dětská botička pohřbená desítky let pod zemí, život dobrovolně ukončený v mořských vodách hluboké skalní průrvy.Sníh nepřestává padat a tajemných událostí přibývá, jako by je mrazivé počasí přitahovalo…Po skončení série Freyja & Huldar přichází Yrsa Sigurðardóttir s děsivě obrazným příběhem plným bizarních nevysvětlitelných jevů, zasazeným do nejopuštěnější islandské divočiny, ze které bez ohledu na počasí ucítíte mráz pod kůží.Vychází v překladu Lucie Korecké.