Noc

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 82 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Dobre-knihy.cz
82 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis

První básnická sbírka autorky je doprovázená ilustracemi, které jsou z její tvorby. Sbírka odhaluje skrytý příběh ztráty blízké osoby a pochod myšlenek o smrti. V tomto případě je noc jako smrt. Příběh však nekončí špatně, čtenář mezi řádky objeví i to dobré a nakonec přichází i nový probouzející se den. Autorka je především výtvarnicí a výtvarné činnosti se aktivně věnuje od roku 2007. Básně jsou pro ni jako psané obrazy, proto se rozhodla několik jich sepsat a uspořádat do malého příběhu.

Výběr knih autora Jana Tesaříková

Výběr knih vydavatele ArtKrist

Naše tipy


Publikace: Příležitostné nápady - Ferrante Elena. Po dobu jednoho roku posílala redakce Guardianu Eleně Ferrante, autorce slavné tetralogie Geniální přítelkyně, různé náměty a otázky. Ona se nad nimi zamýšlela ve svých pravidelných týdenních sloupcích, aby nakonec vznikl tento výjimečný soubor, neopakovatelná literární hra, v níž Ferrante tvoří texty, které se tolik odlišují od jejích románů. Ale ani změna žánru nepotlačila její literární eleganci a pronikavost a jen podpořila celosvětové uznání, kterého se jí dostalo po vydání tetralogie Geniální přítelkyně. Prostřednictvím Příležitostných nápadů se čtenářům Eleny Ferrante dostává jedinečné šance nahlédnout do světa výjimečné autorky a pochopit její inspirativní mysl. Všech dvaapadesát sloupků je doprovázeno barevnými ilustracemi známé italské umělkyně Andrey Uciniové. Publikace: Příležitostné nápady - Ferrante Elena.