Noc splněných přání

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 321 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Noc splněných přání koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
321 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis

Dejte si pozor na to, co si přejete. ***** Noc splněných přání. Ale ne těch vašich! Nebo ano? Sníte o oběti pro božstvo, o děsivých panenkách nebo svérázném džinovi? Sněte dál a pokračujte tudy. ***** 17 nejlepších povídek a 16 ilustrací, které uspěly v soutěži Cancík 2023.Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Noc splněných přání je 321 Kč

Výběr knih autora autorů kolektiv

Zobrazit všechny knihy autora autorů kolektiv
Výběr knih vydavatele Canc

Zobrazit všechny knihy vydavatele Canc
Naše tipy


Zaklínač I: Poslední přání
Zaklínač… Ošlehaný muž bez věku, jehož bílé vlasy nejsou znakem stáří, ale mutace, kterou musel podstoupit. Placený i dobrovolný likvidátor prapodivných tvorů: mantichor, trollů, vidlohonů, strig, amfisbain – pokud ovšem ohrožují lidský rod; v takovém případě zabíjí i bytost zvanou člověk. Prvotřídní, skvělý bojovník, který není neporazitelný ani nezranitelný – naopak, téměř z každého dobrodružství si odnáší další šrámy na těle i na duši. Nově přeložené geraltovské povídky ze Stříbrného meče, něco z Věčného ohně a Meče osudu + kompletní povídka Hlas rozumu kde Geralt vysvětluje, jak to všechno začalo.