O prasátku, co uteklo z chlívku

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 282 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

O prasátku, co uteklo z chlívku koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
282 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis

Knížka pro děti s příběhem o jednom prasátku, co se mu nelíbilo být zavřený v chlívku a chtělo volně běhat loukami a lesy. Ostatní prasátka mu nerozuměla, stačilo jim plné krmítko. Jednoho dne se podařilo prasátku utéct. Co ho venku čekalo a jak se neučilo postarat se nejen o sebe, ale i nové kamarády, se dočtete v naší knížce s půvabnými ilustracemi slovenské ilustrátorky Lucie Grejtákové. Knížka je určena dětem, které už začínají číst, nebo kterým ještě čtou rodiče.

Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy O prasátku, co uteklo z chlívku je 282 Kč

Výběr knih autora Eva Gmentová

Zobrazit všechny knihy autora Eva Gmentová
Výběr knih vydavatele Knihy Radosti

Zobrazit všechny knihy vydavatele Knihy Radosti
Naše tipy


Máma není služka, máma je dáma - …pořád mě zajímá, jak to udělat, aby doma bylo dobře…
Knížka krátkých fejetonů o výchově a o tom, jak to vlastně udělat, aby doma bylo dobře. Marek Herman zkoumá svět malých dětí, porovnává ho s pohledem nás dospělých a hledá základní kameny, na kterých lze postavit rodinnou pohodu. Proč je dneska tolik rozmazlených dětí, proč neposlouchají a proč jim vlastně rodiče donekonečna ustupují? Autor se také zaměřuje na postavení mámy v dnešní rodině, to je linka, která celou knihu propojuje. Proč mámy dělají doma dětem služky? Proč jsou věčně uštvané a vystresované? Proč dělají služky dokonce i svým partnerům? A co s tím? Stylem psaní autor navazuje na své dvě úspěšné knihy "Najděte si svého marťana" a "Jsi tam, brácho?". Také zde si se čtenářem vlastně povídá: nutí ho, aby se zastavil, přemýšlel o sobě, o svém životě a o své rodině. K čemu tedy máme rodinu? A k čemu vlastně máme ty děti? A dá se v dnešním světě ještě vůbec v pohodě vychovávat? Můžeme se přitom ještě pořád spolehnout na svůj selský rozum? Nebo je to všechno nenávratně pryč?