O rybáři a jeho ženě

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 239 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

O rybáři a jeho ženě koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
239 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis

Klasický pohádkový příběh, který si znovu s dětmi zamilujete. Oblíbené prostorové leporelo od významného českého výtvarníka. Rybář, který ulovil kouzelnou zlatou rybu, nechtěl nic, ale jak to tehdy dopadlo? Zatoulejte se v prostorových ilustracích Vojěcha Kubašty do klasické pohádky a vydejte se se starým rybářem na moře a uvidíte, co se bude dít.

Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy O rybáři a jeho ženě je 239 Kč

Výběr knih autora Vojtěch Kubašta

Zobrazit všechny knihy autora Vojtěch Kubašta
Výběr knih vydavatele Albatros

Zobrazit všechny knihy vydavatele Albatros
Naše tipy


Srpny
Daniela vyrůstá v rodině, kde ji místo lidí objímají úzkosti. Ty přicházejí s nevysvětlitelnou pravidelností — každý srpen. Slunečné dny pro ni nejsou příjemné, nýbrž bolestivé. Když pak na univerzitě potká Štěpána, myslí si, že svým nepříjemným létům konečně unikne. Netuší však, že téhle minulosti se utéct nedá. Jakub Stanjura v románu originálním způsobem otevírá závažné téma gaslightingu — zvláštní formy manipulace, při níž oběť zpochybňuje vlastní racionalitu, paměť i celkové vnímání reality. Jak se nám kniha líbila? Přečtěte si podrobnou recenzi na našem blogu.