Oxford Exam Trainer B1 Teacher´s Book with Digital pack (Czech Edition)

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 703 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Oxford Exam Trainer B1 Teacher´s Book with Digital pack (Czech Edition) koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
703 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis

Bezpečná cesta k maturitě Joanna Heijmer Odborné konzultantky: Eva Paulerová, Tereza Rothbauerová Příprava k maturitní zkoušce z angličtiny Oxford Exam Trainer lze používat samostatně, jako intenzivní přípravu k maturitě nebo jako doplněk k jakékoliv jiné učebnici angličtiny Oxford Exam…

Zobrazit celý popis

Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Oxford Exam Trainer B1 Teacher´s Book with Digital pack (Czech Edition) je 703 Kč

Výběr knih vydavatele Oxford University Press

Zobrazit všechny knihy vydavatele Oxford University Press
Naše tipy


Tři Sekery
Mysteriózní thriller od autorky bestselleru Šepot z lesa! Michal tráví dny i noci tím, že navštěvuje hřbitovy, opuštěné domy a místa, na kterých údajně straší. Svět ho zná jako úspěšného youtubera a „lovce zázraků“. Když se pak dozví, že kněz z jeho rodného města skončil za mřížemi za brutální vraždu, která navíc proběhla za velmi podezřelých okolností, vidí v tom dokonalou příležitost, jak získat další zástupy fanoušků. Jenže jakmile dorazí domů, zjišťuje, že s knězem toho měl v dětství společného víc, než si myslel. Teprve když se s otcem Václavem po dekádách znovu setká, odhalí šokující události, které kněze k vraždě vedly, a okolnosti, jež rozumem pojmout nedovede. A zatímco čelí démonům vlastní minulosti, dozvídá se, že Václav možná nakonec není padouchem, ale hrdinou.