Papírová pouta

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 299 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Papírová pouta koupíte na Kosmas.cz
Kosmas.cz
299 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Nohy jako by mi přirostly k podlaze. Někde v břiše se mi roztáčel kotouč hněvu a zoufalství. Stála jsem tady sama, ponížená, zraněná, bez východiska, bez dechu. Ne, nemohu to takhle nechat. Nedám se zlomit.

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Papírová pouta je 299 Kč

Výběr knih autora Eliška Fojtová

Zobrazit všechny knihy autora Eliška Fojtová
Výběr knih vydavatele Pampeliškov

Zobrazit všechny knihy vydavatele Pampeliškov
Naše tipy


Lepší než ve filmu
Liz Buxbaumová vždycky věděla, že Wes Bennett není vhodný materiál na přítele. Čekali byste, že její soused bude prvotřídním kandidátem pro její romantické fantazie, ale Wes jí už od dětství dokazuje, že je maximálně prvotřídní osinou v zadku. Wes byl ten kluk, který strčil žábu do jejího domečku pro barbíny, a ta zrůda, která do její vlastnoručně vyrobené sousedské knihobudky nastrčila useknutou hlavu zahradního trpaslíka. Deset let po velké trpasličí dekapitaci Liz prožívá poslední rok střední školy. Je to čas plný milníků jako stvořených pro velké plátno a ona potřebuje Wesovu pomoc. Lizina dětská láska, Michael, se totiž právě vrátila do města a s Wesem – což je k vzteku – si skvěle rozumí. To znamená, že pokud Liz chce, aby si jí Michael konečně všiml a snad ji pozval na maturitní ples, právě Wes je její vstupenkou.