Passt schon! 1 interaktiv

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 940 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Knihydobrovsky.cz
940 Kč
Skladem (dodání do 1 dne)

Krátký popis
Němčina Passt schon! 1 interaktiv * Passt schon! 1 interaktiv je multimediální verze učebnice Passt schon! na úrovni A1 podle SERR.* Passt schon! 1 interaktiv obsahuje vybraná cvičení ze všech oddílů učebnice Passt schon! z knihy pro žáka i z pracovního sešitu.* Multimediální učebnice nabízí cvičení ke všem řečovým dovednostem: čtení, poslechu, psaní i mluvení.* Multimediální učebnice obsahuje řešení úloh a nahrávky všech poslechových textů.* Multimediální učebnice je vhodná pro všechny typy interaktivní tabule.
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Passt schon! 1 interaktiv je 940 Kč

Výběr knih autora Multimediální učebnice

Výběr knih vydavatele Polyglot

Naše tipy


Vesmír je kruté místo. To poznala posádka lodi Kraksna v den, kdy Zemi obsadili mimozemšťané. I když se jí povedlo agresivní rase enlilů dostat ze spárů a uhájit si svobodu, aby si ji udržela, musela začít pracovat pro vesmírnou mafii. Teď ale kapitán Moravec, poručík Vojcechovsky, technik Vodička, profesorka Krasiński, kuchař Giuseppe i tajemná Amanda dostávají příležitost se s enlily znovu utkat. Planeta tisíců světel je novým terčem jejich invaze a mafie posádku posílá právě tam. Ideální práce pro kapitána Bouchače a lorda Mrdáka. Tedy pokud by na planetu nemířili nejlepší špioni ze všech soupeřících civilizací a mezi nimi i ta, které se říká Rudý vrabčák… Vítejte v sérii Legie – světě Františka Kotlety a Kristýny Sněgoňové, space opeře temné, akční i zábavné, jak jen to chladný vesmír dovolí.