Péče porodní asistentky o ženu s rizikovým a patologickým těhotenstvím

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Péče porodní asistentky o ženu s rizikovým a patologickým těhotenstvím koupíte na Martinus.cz
Martinus.cz
445 Kč
Není skladem

Krátký popis
Studijní materiál se zabývá problematikou péče o ženu s rizikovým a patologickým těhotenstvím při kterém je narušen či ohrožen jeho fyziologický průběh a matka i plod jsou v riziku. Je zaměřena na specifika péče o těhotnou ženu s rizikovým a patologickým těhotenstvím. Těhotným ženám s rizikovým a patologickým těhotenstvím je potřebné věnovat individuální péči, kterou zajišťují nejen lékaři, ale i porodní asistentky. Od porodních asistentek se v oblasti péče o ženu s rizikovým a patologickým těhotenstvím očekává kvalifikovaný a odborný přístup v péči ke klientkám, pacientkám. Je potřebné, aby se studenti dokázali v této široké oblasti orientovat a získat potřebné informace v ucelené podobě. Publikace umožní studentům možnost efektivní aplikaci diagnostiky a stanovení intervenci v porodní asistenci. Skriptum je určené porodním asistentkám, které poskytují péči těhotným ženám s rizikovým a patologickým těhotenstvím, dále porodním asistentkám, mentorkám, které se věnují výchově a vzdělávání studentů na odborné praxi. Skriptum bude rozděleno do kapitol podle tematických celků, které budou vycházet ze sylabů předmětů zaměřených na péči porodní asistentky o ženu s rizikovým a patologickým těhotenstvím. Studijní materiál bude splňovat nároky na současná kritéria náplní pro výuku předmětů na vysokých školách a univerzit se zdravotnickým zaměřením, jejichž součástí je i výuka porodní asistence.

Výběr knih vydavatele Ostravská univerzita

Zobrazit všechny knihy vydavatele Ostravská univerzita
Naše tipy


Kořist
V nehostinných podmínkách islandské ledové pustiny se ztratí čtyřčlenná skupinka turistů. Co je přimělo vyrazit za tak drsných podmínek zcela mimo civilizaci? A proč opustili bezpečí srubu takřka nazí? Záchranářka Johanna a její kolegové z pátracícho týmu jsou povoláni do akce a narážejí na velice podivné stopy.Na osamocené radarové stanici na pobřeží Stokksnes mezitím dochází k nevysvětlitelným, hrůzu nahánějícím událostem. Rudá kaluž krve uprostřed nedotčeného sněhu, dětská botička pohřbená desítky let pod zemí, život dobrovolně ukončený v mořských vodách hluboké skalní průrvy.Sníh nepřestává padat a tajemných událostí přibývá, jako by je mrazivé počasí přitahovalo…Po skončení série Freyja & Huldar přichází Yrsa Sigurðardóttir s děsivě obrazným příběhem plným bizarních nevysvětlitelných jevů, zasazeným do nejopuštěnější islandské divočiny, ze které bez ohledu na počasí ucítíte mráz pod kůží.Vychází v překladu Lucie Korecké.