Pohádky o andělích v barvách

Knihu koupíte v 1 e-shopu od 231 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Dobre-knihy.cz
231 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis
Kniha učí děti lásce a porozumění. Každá barva dává andělovi danou práci, odpovědnost, trpělivost, lásku a empatii. Tak například: Zelený anděl má na starosti louky, lesy květiny a zvířata, která tady rostou a žijí. Je ochránce všeho živého a dbá na to, aby bylo všechno v rovnováze. Žlutý anděl kontroluje a ochraňuje vše žluté. Ale také dělá radost dětem krásou žlutých růží a jejich vůní. Modrý anděl řídí proud oblaků, vláhu, řeky. Stará se o ryby v řekách a potocích. Hlídá labutě na potoce a všechno živé ve vodě. Dává pozor, aby bylo vše v pořádku. Fialový anděl bere děti do říše fantazie a sleduje čas návratu, aby děti nescházely rodičům, kteří jsou pracovně hodně vytíženi. V dnešní době je málo lásky a porozumění. Touto knihou pohádek chceme dětem přiblížit svět fantazie, aby se nebály projevovat lásku všemu živému. Soudržnost dělá nejenom děti, ale i dospělé spokojenější a svět je s ní lepší. Projevy lásky v maličkostech jsou nejjednodušší a nejlehčí věcí, jakou můžeme udělat. Naším cílem je dát na vědomí všem dětem, na které rodiče nemají čas, že jsou tady živé bytosti, které je mají rády a tráví s nimi čas. Rády se jim budou věnovat. Nenechají je samotné a všechno jim vysvětlí.
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Pohádky o andělích v barvách je 231 Kč

Výběr knih vydavatele MaHa

Kniha Kdysi dávno v budoucnu

Kdysi dávno v budoucnu

Cena od 196 Kč

Kniha Chytráčkovy trampoty a trumpety

Chytráčkovy trampoty a trumpety

Cena od 218 Kč

Kniha Černá vdova

Černá vdova

Cena od 177 Kč

Kniha Klinická smrt

Klinická smrt

Cena od 149 Kč

Kniha Dotek anděla

Dotek anděla

Cena od 196 Kč

Kniha Hedvábná past

Hedvábná past

Cena od 177 Kč

Kniha Dvojí mysl

Dvojí mysl

Cena od 129 Kč

Kniha Helena

Helena

Cena od 231 Kč

Naše tipy

Kniha Clavicula Salomonis

Clavicula Salomonis

Cena od 262 Kč

Kniha Milý Bene

Milý Bene

Cena od 238 Kč

Kniha Jak rád jsem žil

Jak rád jsem žil

Cena od 587 Kč

Kniha Srdíčko 2 - Srdíčko v nebezpečí

Srdíčko 2 - Srdíčko v nebezpečí

Cena od 59 Kč


Kniha: Toulavá kamera 33; Autor: Toušlová Iveta, Maršál Josef,; Další díl knižní verze populárního televizního pořadu Toulavá kamera s tipy na výlety po celé České republice. Víte, kde můžete ochutnat víno z Pekla, který hrad má přezdívku Východočeské Pompeje a proč skály poblíž Kašavy na úpatí ...