Population and Society in Norway 1735-1865

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Population and Society in Norway 1735-1865 koupíte na Bookshop.cz
Bookshop.cz
1 063 Kč
Není skladem

Krátký popis
In this detailed study of population change in Norway in the eighteenth and nineteenth centuries, Dr Drake has assembled a great deal of literary and statistical material. He pays particular attention to the interplay between marriage, economic conditions, social custom and fertility.

Zobrazit celý popis
Výběr knih vydavatele Cambridge University Press

Zobrazit všechny knihy vydavatele Cambridge University Press
Naše tipy


Můry
Zmizení matky, spousta nepochopení, dva sourozenci a touha zůstat spolu – v kulisách města, kde mají jména jen ti, kteří si je zaslouží.Kryštof a Ida po matčině zmizení zůstávají sami a jejich svět se začíná rozpadat. Město se pro ně neúprosně zmenšuje, míst, kam smějí, ubývá. Kryštof dělá všechno pro to, aby sestru ochránil a udržel zdání normálnosti. Jenže v dětském bezčasí, kdy není důležitý věk ani doba, se nedá žít navždy.Můry jsou příběhem o sourozenecké lásce, dospívání a touze zajistit si lepší život – ať už to znamená cokoli. Svět plný lidí beze jména v době, která se postav domněle nedotýká, najednou získává konkrétní obrysy a ty jsou někdy děsivější než tma. A tak nezbývá, než si hledat cestu ke světlu stejně, jako to dělají můry.