Population of Britain in the Nineteenth Century

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Population of Britain in the Nineteenth Century koupíte na Bookshop.cz
Bookshop.cz
813 Kč
Není skladem

Krátký popis
This book provides a clear interpretation of the causes of demographic change in Britain in the nineteenth century. It combines an examination of migration, marriage patterns, fertility and mortality with a guide to the sources of population data available to historians and demographers.

Zobrazit celý popis
Výběr knih vydavatele Cambridge University Press

Zobrazit všechny knihy vydavatele Cambridge University Press
Naše tipy


Žalozpěv
Žalozpěv - Camilla Läckberg

Před třiceti lety beze stopy zmizela středoškolačka Sofie Rudbergová. Spisovatelka Erica Falcková si ji dobře pamatuje ze školy, na rozdíl od ní však Sofie byla jednou z těch „cool“ oblíbených holek. Když jsou ve Fjällbacce nalezeny lidské ostatky, starý případ je znovu otevřen. Vyšetřovatel Patrik Hedström společně s Erikou skládají dohromady střípky minulosti a snaží se odhalit, co se tehdy stalo. V malém městečku má ale každý své tajemství – a někteří udělají cokoli, aby zůstalo skryto.