Povídky ze života bezpečáků 2

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 149 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Povídky ze života bezpečáků 2 koupíte na Martinus.cz
Martinus.cz
149 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Zaujala vás první várka humorných příběhů party bezpečáků, kteří se starají o jedno z českých obchodních center, a chtěli byste přitvrdit? Dobrá, máte to mít! Přinášíme vám druhou část šílených, a hlavně pravdivých historek, ve kterých opět bude hrát velkou roli lidská hloupost ve všech jejich možných podobách a to, že humor je našemu národu vlastní, protože bez něj by se jeden musel zbláznit. Opět se vrátí vaši oblíbení „menežeři“ a s nimi i poodhalení, jak taky může vypadat život prostého bezpečáka obecného… tedy hlavně jeho negativa.
Výběr knih autora Jiří Svoboda

Zobrazit všechny knihy autora Jiří Svoboda
Výběr knih vydavatele E-knihy jedou

Zobrazit všechny knihy vydavatele E-knihy jedou
Naše tipy


Srpny
Daniela vyrůstá v rodině, kde ji místo lidí objímají úzkosti. Ty přicházejí s nevysvětlitelnou pravidelností — každý srpen. Slunečné dny pro ni nejsou příjemné, nýbrž bolestivé. Když pak na univerzitě potká Štěpána, myslí si, že svým nepříjemným létům konečně unikne. Netuší však, že téhle minulosti se utéct nedá. Jakub Stanjura v románu originálním způsobem otevírá závažné téma gaslightingu — zvláštní formy manipulace, při níž oběť zpochybňuje vlastní racionalitu, paměť i celkové vnímání reality. Jak se nám kniha líbila? Přečtěte si podrobnou recenzi na našem blogu.