Poznáváme život na farmě

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 150 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Dobre-knihy.cz
150 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis

Rodina Zelených má ekofarmu. Jak farmáři pracují? Objevujte se svými dětmi svět kolem vás. Prohlížejte si celostránkové ilustrace se spoustou detailů. Zjišťujte plno informací pomocí tematických obrázků typických zvířat z farmy. Hrajte si s novými slovy, podněcujte rozhovor s dětmi pomocí nabízených otázek, stáhněte si aplikaci a poslouchejte zvířecí zvuky. Čekají vás také nápady na aktivity, které rozšiřují zážitek z četby o zkušenosti z reálného světa.

Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Poznáváme život na farmě je 150 Kč

Výběr knih vydavatele Svojtka & Co.

Naše tipy


Druhá republika trvala velmi krátce, od podzimu 1938 do jara 1939. Přesto se na těchto z historického pohledu několika málo dnech dá velmi dobře pozorovat rozpad státu, svíraného v podstatě ze všech stran nepřáteli. Tento rozpad nezpůsobili pouze vnější nepřátelé a evropské velmoci, ale také obyvatelé Československa, pro které byla československá idea prázdným pojmem. Na osudu obyvatel druhé republiky se bohužel dá také velmi dobře pozorovat, jak snadno se společnost otočí zády k těm nejslabším, ať už to byli uprchlíci z pohraničí, političtí emigranti nebo Židé.