Přítel, který odpouští

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 290 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Přítel, který odpouští koupíte na Knihydobrovsky.cz
Knihydobrovsky.cz
290 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Mluvíte někdy dřív, než myslíte? Kazíte někdy něco?Stává se, že zklamete své kamarády?Petr takový byl – všechno kazil znovu a znovu a znovu.Kdo by se s někým, jako je on, chtěl kamarádit?!Jeden velmi výjimečný muž ano, jak Petr zjistil jednoho rána na břehu jezera.
Výběr knih vydavatele Návrat domů

Zobrazit všechny knihy vydavatele Návrat domů
Naše tipy


Kořist
V nehostinných podmínkách islandské ledové pustiny se ztratí čtyřčlenná skupinka turistů. Co je přimělo vyrazit za tak drsných podmínek zcela mimo civilizaci? A proč opustili bezpečí srubu takřka nazí? Záchranářka Johanna a její kolegové z pátracícho týmu jsou povoláni do akce a narážejí na velice podivné stopy.Na osamocené radarové stanici na pobřeží Stokksnes mezitím dochází k nevysvětlitelným, hrůzu nahánějícím událostem. Rudá kaluž krve uprostřed nedotčeného sněhu, dětská botička pohřbená desítky let pod zemí, život dobrovolně ukončený v mořských vodách hluboké skalní průrvy.Sníh nepřestává padat a tajemných událostí přibývá, jako by je mrazivé počasí přitahovalo…Po skončení série Freyja & Huldar přichází Yrsa Sigurðardóttir s děsivě obrazným příběhem plným bizarních nevysvětlitelných jevů, zasazeným do nejopuštěnější islandské divočiny, ze které bez ohledu na počasí ucítíte mráz pod kůží.Vychází v překladu Lucie Korecké.