Proč jsem na světě

Knihu koupíte v 1 e-shopu od 80 Kč

Knihy.ABZ.cz
80 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Kniha: Proč jsem na světě -- Taky se vám to stalo? Taky jste se narodili?; Autor: Kejvalová Tatiana; Drobné příběhy a příhody vyprávěné autorkou, která má se svými knihami úspěch především u žen, s nimiž se dokáže podělit o jejich problémy. Vyprávění vychází z vlastních zkušeností a prožitků a vyznačuje se ironickým nadhledem a vtipem a ...
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Proč jsem na světě je 80 Kč

Výběr knih autora Tatiana Kejvalová

Výběr knih vydavatele Oftis

Naše tipy


V horské osadě v Beskydech je nalezena brutálně zavražděná dívka. Vše nasvědčuje tomu, že se stala obětí sexuálního maniaka. Šéf ostravské mordparty Miroslav Lada rychle dojde k přesvědčení, že vrahem musí být někdo z místních. Jeho tým i s novým operativcem Romanem Nitkou rozplétá vztahy mezi sousedy a souvislost s drogovým byznysem. Postupně se seznamují se všemi obyvateli osady, zneuznaným hudebníkem, věčně nemytým pasákem koz nebo váženým, ale nerudným architektem a jeho slabomyslným synem. Do vyšetřování se brzy začnou promítat osobní životy kriminalistů. Všichni mají stejný cíl, ale každý jinou motivaci k dopadení vraha. Dokážou se sjednotit a zbavit odlehlý kraj monstra? A stihnou to dřív, než vrah udeří znovu?

František Šmehlík (* 1995) pochází z Ostravy. Od dětství se věnoval sportu, především judu, v němž získal tři tituly mistra republiky, startoval na mistrovství Evropy, mistrovství světa i na evropské olympiádě mládeže. V současnosti žije se snoubenkou a synkem v Olomouci, kde dokončuje studium bohemistiky na Univerzitě Palackého a zároveň pracuje jako trenér sportovního střediska pro žákovské kategorie. Vedle juda jsou jeho dávnou vášní knihy, mezi své největší oblíbence řadí Milana Kunderu, Bohumila Hrabala či Ladislava Fukse. V roce 2015 vydal soubor hororových povídek Temné znamení. Jeho první kriminální román Slyšet jeleny zpívat se vyznačuje promyšlenou zápletkou, ale především schopností postihnout spletité vazby v malé komunitě, kde skoro každý může být vrah. V současnosti pracuje na prvním dílu série s olomouckou vyšetřovatelkou Laurou Arou.