Prokletí jménem láska

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 348 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Prokletí jménem láska koupíte na Dobre-knihy.cz
Dobre-knihy.cz
348 Kč
Skladem (dodání do 3 dnů)

Krátký popis

Šťastná nevěsta Táňa se ve své bílé róbě chystá uzavřít manželský svazek se svým snoubencem, ale ten se k oltáři nějak zapomene dostavit. Kam Roman zmizel? Proč si to na poslední chvíli rozmyslel? Jeho odchod spustí příval smůly, která se Táni lepí na nohy všude, kam se jen pohne. Vždyť ta láska jí přináší do života jen samé neštěstí! Útěchu pro ni představuje jen černý kocour Pan Polepetko a pěvecká diva Mariah Carey, na jejíž písničku si s Romanem měli zatancovat první novomanželský tanec. V nejkritičtějším bodě své sebelítosti narazí na Viktora, který to s partnerskými vztahy a láskou také nemá lehké. Po vzájemném poznávání dokonce zjistí, že jejich osudy jsou téměř navlas stejné. Co kdyby zde existovala možnost varovat lidi před nepřízní lásky a uchránit tak své srdce před nehezkou zlomeninou? Láska je v jistém smyslu i závislost a láskoholici by měli držet u sebe. Je lepší nezamilovat se vůbec, než riskovat, že vztah s druhou osobou vykvete v nenávist? Táňa i Viktor věří, že když si napraví své karmy a podělí se s ostatními o své tragické zkušenosti s bývalými partnery, budou mít naději na klidný život. No je to skutečně to, co oba chtějí a potřebují?

Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Prokletí jménem láska je 348 Kč

Výběr knih autora Karin Horváthová

Zobrazit všechny knihy autora Karin Horváthová
Výběr knih vydavatele Naše vojsko

Zobrazit všechny knihy vydavatele Naše vojsko
Naše tipy


Máma není služka, máma je dáma - …pořád mě zajímá, jak to udělat, aby doma bylo dobře…
Knížka krátkých fejetonů o výchově a o tom, jak to vlastně udělat, aby doma bylo dobře. Marek Herman zkoumá svět malých dětí, porovnává ho s pohledem nás dospělých a hledá základní kameny, na kterých lze postavit rodinnou pohodu. Proč je dneska tolik rozmazlených dětí, proč neposlouchají a proč jim vlastně rodiče donekonečna ustupují? Autor se také zaměřuje na postavení mámy v dnešní rodině, to je linka, která celou knihu propojuje. Proč mámy dělají doma dětem služky? Proč jsou věčně uštvané a vystresované? Proč dělají služky dokonce i svým partnerům? A co s tím? Stylem psaní autor navazuje na své dvě úspěšné knihy "Najděte si svého marťana" a "Jsi tam, brácho?". Také zde si se čtenářem vlastně povídá: nutí ho, aby se zastavil, přemýšlel o sobě, o svém životě a o své rodině. K čemu tedy máme rodinu? A k čemu vlastně máme ty děti? A dá se v dnešním světě ještě vůbec v pohodě vychovávat? Můžeme se přitom ještě pořád spolehnout na svůj selský rozum? Nebo je to všechno nenávratně pryč?