Propedeutika finančního práva I

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 134 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Knihydobrovsky.cz
134 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Lze konstatovat, že zřejmě mezi nejméně stabilní odvětví našeho právního řádu se řadí finanční právo. Ani v době zpracování této učebnice není zřejmé, jak bude probíhat vývoj ve veřejných financích a dalších vztazích, jak se budou vyvíjet... potřeby kladené na právo při nápravách ekonomických problémů našeho státu, ale i světa, jaké nové či staronové modely budou uplatňovány při řešeních veřejného dluhu. Proto je třeba učební pomůcku brát skutečně jako v danou chvíli aktuálně poskytnuté informace a čtenář se musí též zabývat recentní právní úpravou a neustále sledovat vývoj právní regulace, doktríny, aplikační praxe. Propedeutika finančního práva je určena zejména studentům v programech Veřejná správa, Právní specializace a Finance a účetnictví vyučovaných na Masarykově univerzitě.
Výběr knih vydavatele Munipress

Naše tipy


Publikace: Pád do tmy - Dranfield Wendy. Začátek strhující detektivní série od bestsellerové autorky Detektiv Madison Harperová a soukromý vyšetřovatel Nate Monroe mají jedno společné – oba si odseděli tresty za zločiny, které nespáchali. Teď spojí síly, aby pátrali po dvanáctileté Jenny, která zmizela z letního tábora na severu Kalifornie. Madison je jasné, že idylický kemp u jezera je plný tajemství, vedoucí však mlčí jako zařezaní. Pak ale Madison v místní knihovně najde zlověstný obrázek, který Jenny namalovala… a události se dají do pohybu. Publikace: Pád do tmy - Dranfield Wendy.