Průvodce městskou částí

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 89 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Knihydobrovsky.cz
89 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Turistický průvodce obsahující 46 nejzajímavějších míst v Praze 3, doplněný přílohovou mapou a mobilní aplikací.Průvodce poutavě a přehledně seznamuje návštěvníky s jednou z nejoriginálnějších pražských městských částí, které se často přezdívá díky jejímu uměleckému charakteru "pražský Montmartre". Pouhé dva kilometry od Karlova mostu se můžete vrátit do dob největší slávy rakouského mocnářství a poznávat autentickou část Prahy spojenou se životy takových osobností, jakými byli Jaroslav Hašek, Vlasta Burian, Jaroslav Ježek nebo Jaroslav Seifert. Na konci průvodce je připojen přehledný seznam kontaktů na nejdůležitější a nejzajímavější místa v Praze 3.
Výběr knih vydavatele Freytag & Berndt

Naše tipy


Publikace: Babička drsňačka - Walliams David. Britského autora dětských knih Davida Walliamse označují kritici za nového Roalda Dahla. Jeho vypravěčsky brilantní příběhy s překvapivou pointou a černým humorem dávají tomuto označení za pravdu. Jako první se k českému čtenáři dostává Babička drsňačka. Vypráví se v ní příběh o předsudcích a toleranci, o překvapivých odhaleních a jedné šíleně troufalé loupeži. Ben je k smrti otrávený, zase má strávit víkend u babičky: "Vždyť je s ní děsná nuda! Se všema starýma je nuda. Telka jí nefunguje, pořád chce jenom hrát scrabble a smrdí kapustou!" Pěkně tvrdý odsudek z úst nezletilce, jenže to ještě Ben netuší dvě věci: 1) Jeho babička kdysi byla proslulou lupičkou šperků. 2) Celý život kula plán, jak ukradnout korunovační klenoty, a teď potřebuje Benovu pomoc! Publikace: Babička drsňačka - Walliams David.