Putování od středověku po současnost

Knihu koupíte v 1 e-shopu od 301 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Koupit ihned" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Knihy.ABZ.cz
301 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Kniha: Putování od středověku po současnost; Autor: Kvapil Jan; Publikace obsahuje více než 60 osvědčených skladeb pro mírně až středně pokročilé hráče z historických období (středověk, renesance, baroko) a 13 původních kousků ve stylu blues, jazz či latina od britského flétnisty Alana Davise. Album ...
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Putování od středověku po současnost je 301 Kč

Výběr knih autora Jan Kvapil

Výběr knih vydavatele Bärenreiter Praha

Kniha Sonatiny a ronda 1

Sonatiny a ronda 1

Cena od 243 Kč

Kniha Technika hry na saxofon

Technika hry na saxofon

Cena od 179 Kč

Kniha Te Deum op. 103

Te Deum op. 103

Cena od 224 Kč

Kniha Česká klavírní výprava

Česká klavírní výprava

Cena od 269 Kč

Kniha Česká mariánská muzika

Česká mariánská muzika

Cena od 248 Kč

Kniha Otčenáš

Otčenáš

Cena od 195 Kč

Naše tipy


Dění v Severní Koreji bedlivě sledují média a politici po celém světě, přesto se k nám z této země dostává jen velmi omezené a cenzurované množství informací. Kniha koreanistky Niny Špitálníkové, která přináší sedm rozhovorů se severokorejskými uprchlíky, proto představuje mimořádně cenný a unikátní příspěvek k poznání jednoho z nejtužších autokratických režimů na světě. Životní osudy sedmi zpovídaných severokorejských uprchlíků jsou mimořádně pestré. V knize promlouvají jak ti, kteří proti režimu dlouhodobě revoltovali, tak ti, kteří s ním sympatizovali, jak ti, kteří byli zvyklí na blahobyt, tak ti, kteří se museli celý život ohánět, aby se alespoň občas najedli. Díky rozmanitosti zpovídaných osob mají čtenáři jedinečnou možnost nahlédnout pod roušku severokorejského režimu, poznat mentalitu Severokorejců i jejich každodennost, a to z mnoha úhlů.
Jak funguje severokorejská indoktrinace? Co pro tamní obyvatele znamená trojice zbožštěných vůdců? Jaký je rozdíl mezi životem na vesnici a ve městě? Na tyto a mnohé další otázky najdete odpověď ve strhujících výpovědích sedmi silných osobností, které se rozhodly riskovat vlastní život, utéct z KLDR – a poznat svobodu.