Raduga plus 3 pro ZŠ a víceletá gymnázia

a najít nejvýhodnější cenu za celou objednávku
Knihu koupíte v 1 e-shopu od 569 Kč

Pokud se vám po kliknutí na tlačítko "Do obchodu" nezobrazí stránka knihy ve vybraném e-shopu, je třeba vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči pro naši stránku. Návod na vypnutí je například na adrese https://o.seznam.cz/jak-vypnout-adblock/#1.

Raduga plus 3 pro ZŠ a víceletá gymnázia koupíte na Knihydobrovsky.cz
Knihydobrovsky.cz
569 Kč
Skladem (odeslání ihned)

Krátký popis
Příručka učitele k učebnici a pracovnímu sešitu Raduga plus 3. Raduga plus je nové přepracované vydání oblíbené učebnice ruského jazyka Raduga po-novomu. Proč používat příručku učitele? metodické poznámky vám pomohou při práci scelým učebním souborem součástí příručky jsou konkrétní didaktická…

Zobrazit celý popis
Vývoj ceny
Aktuální Ø cena knihy Raduga plus 3 pro ZŠ a víceletá gymnázia je 569 Kč

Výběr knih autora příručka učitele

Zobrazit všechny knihy autora příručka učitele
Výběr knih vydavatele Fraus

Zobrazit všechny knihy vydavatele Fraus
Naše tipy


Co zůstane v lesích
Bylo jim 11, když poslaly vraha do vězení. Naomi Shawová věřila na magii. Před dvaadvaceti lety trávila se svými dvěma nejlepšími kamarádkami Cassidy a Olivií léto toulkami po lesích a představovala si svět obřadů a zázraků. Říkaly tomu Hra na bohyně. Léto náhle skončilo, když byla Naomi napadena. Jako zázrakem přežila sedmnáct bodných ran a dočkala se identifikace muže, který jí ublížil. Dívky svým svědectvím usvědčily sériového vraha, hledaného za vraždu šesti žen. Staly se z nich hrdinky. Ale byly to lhářky.